The Crossroadz

Venemaa

Aeg:

Reede 20.7.2018

Koht:

Piletid:
Hangi oma piletid kohe!*

Bändi on aastate jooksul pärjatud tiitliga “Vene Rütmibluusi Eliit”.

The Crossroadz moodustati 1990. aastal Moskvas vene bluuskitarristi ja laulja Sergei Voronovi (tuntud ka kui Voronofff) juhtimisel. Ansambel on olnud nüüdseks juba üle 25 aasta üks Venemaa populaarseimad bluusibände.

The Crossroadz on tuuritanud üle kogu Venemaa ning lisaks ka Baltimaades, Saksamaal, Suurbritannias, Poolas, Hiinas ja Prantsusmaal, kus anti 1993. aastal välja nende debüütalbum “Between”. Lugu “Diamond Rain” tollelt plaadilt kujunes arvestatavaks hitiks nii Vene- kui ka Prantsusmaal. The Crossroadz on välja andnud ühtekokku kuus stuudioalbumit ja kaks kontsert-DVDd, olles ühtlasi sagedane peaesineja Venemaa bluusi- ja tsiklifestivalidel.

1996. aastal mängis Sergei Voronov House of Blues’i Chicago filiaali avaõhtul
koos The Blues Brothers Band’iga. Ta on teinud kaasa Keith Richards’i sooloplaadil “Talk Is Cheap” (1988). Sergei enda sooloalbumil “Irony” (2009) teevad erikülalistena kaasa Gary Moore ja Marc Ford.

Bändi tohutu energia, omapärane stiil ja ehe helipilt teevad nende etteasted tõepoolest eriliseks.

Bändist: kitarrist Mikhail Savkin on koos Sergeiga mänginud bändi esialgsest koosseisust saadik. Laval ühinevad nendega tavaliselt Mikhail Vladimirov, kes kuulub Venemaa parimate suupillimängijate hulka; Alex Sechkin, andekas klahvpillimängija, kes teeb kaasa ka Wolf Maili Euroopa tuuridel; Anastasia Kontsevaya, suurepärane bluusi- ja soulilaulja; Vladimir Voevodin trummidel ning Evgeniy Gluhov või Alexey Teeshen bassil.

Koosseis:

Sergey Voronov – kitarr & vokaal
Mikhail Savkin – kitarr
Mikhail Vladimirov – suupill
Anastasia Kontsevaya – vokaal
Alex Sechkin – klahvpillid
Alexey Teeshen – bass
Vladimir Voevodin – trummid

Pin It on Pinterest

Share This