Baltic Sun

Kontori ja sündmuspaiga aadressid

Rajamuusika MTÜ

Postiaadress: Ülikooli 1, Tartu, 51003 Eesti

Kontserdipaik: Narva linnuse hoov
Peterburi maantee 2, Narva 20308 Eesti
-> Kliki, et näha kaardil!

Festivali linnaprogramm leiab aset kõikjal üle Narva linna.

ÜLDKONTAKT
info@balticsun.ee

Saada sõnum

Kas soovid abi või rohkem infot?

Festivali toimkond

Kontaktid

FESTIVALI JUHT
Oleg Pissarenko
oleg@balticsun.ee

LOOVJUHT
Evelin Pissarenko
evelin@balticsun.ee

KOMMUNIKATSIOONIJUHT
Aleksandra Moorast
aleksandra.moorast@corpore.ee
+372 554 2957

LAVA KOORDINAATOR
Juri Novikov
juri@balticsun.ee
+372 505 7154

LOGISTIKA KOORDINAATOR
Olga Shnayder
olka@balticsun.ee
+372 5379 9070

TEHNILINE KOORDINAATOR,
LINNAPROGRAMMI KOORDINAATOR
Aleksander Bachman
aleks@balticsun.ee
+372 5197 2973

VABATAHTLIKE KOORDINAATOR
Olga Tapner
olga@balticsun.ee
+372 5352 0412

MAJUTUSE KOORDINAATOR
Jekaterina Rogozina
jekaterina@balticsun.ee
+372 5981 6505

KONTSERTALA TOITLUSTUSE KOORDINAATOR
Ivo Loide
ivo@balticsun.ee
+372 511 6482

ARTISTIDE TOITLUSTUSE KOORDINAATOR,
KOHVIKU “MOJITO” KOORDINAATOR
Jaanus Välja
jaanusvalja@gmail.com
+372 5667 7177

KRUIISI KOORDINAATOR
Aleksei Safjanov
cruise@balticsun.ee
+372 5569 3115

MÜÜGI KOORDINAATOR
Olga Chadina
oolgachadinaa@gmail.com
+372 5562 2609

TEHNILINE TUGI
Aleksandr Moiseenko
moissejenko@gmail.com
+372 526 2101

SOTSIAALMEEDIA KOORDINAATOR
Isabel Kärtner
isabel.kartner@corpore.ee
+372 518 9737

Ole meiega

Jälgi meid

Baltic Sun’i kontserdipaik: Narva linnuse hoov

! Kaardil: Restorani “Rondeel” ja Narva Muuseumi vaheline ala !
Aadress: Peterburi maantee 2, Narva 20308 Eesti

Sponsorid ja partnerid

Pin It on Pinterest

Share This